Panier
0 article

0g

Best Sellers

Looking for some inspiration? Want to try something new? Top Sellers, Features products from our most popular vendors and brands, this page has everything you need to find from the best legal online dispensary in Canada. Whether it's a vape cartridge or a pre-roll, you're sure to find something special here.
["Badge Hand Trimmed","Badge Hang Dried"]-honghhi
-honghhi
["Badge Hand Trimmed","Badge Hang Dried"]-honghhi
-honghhi
["Badges THC-Free"]-honghhi
["Badge Hand Trimmed","Badge Hang Dried"]-honghhi
["Badge Hang Dried","Badge Living Soil","Badge Slow Cure"]-honghhi
-honghhi
["Badge Hand Trimmed","Badge Hang Dried","Badge Cold Cured"]-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
["Badge Hang Dried","Badge Living Soil","Badge Slow Cure"]-honghhi
["Badge Hand Trimmed","Badge Hang Dried"]-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
["Badge Hang Dried","Badge Living Soil","Badge Organic"]-honghhi
  • Death Punch Pre-Rolls
    Death Punch Pre-Rolls-01

    Indica

    Herbal Dispatch Craft

    Prix normal
    $9.95
    Prix réduit
    $9.95
    Prix normal
    $13.95
    Prix unitaire
    par 
    /   3 x 0.5 GRAMS
    $11.30/gram
    Out of Stock
  • Jackfruit x Key Lime Cartridge Twin Pack
    Jackfruit x Key Lime Cartridge Twin Pack-01

    Hybrid

    ness

    Prix normal
    $29.95
    Prix réduit
    $29.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   2 x 0.4 GRAMS
    $46.19/gram
    Out of Stock
  • Lot 420 x Persy Gelato 33 Hash Infused Pre-Roll
    Lot 420 x Persy Gelato 33 Hash Infused Pre-Roll-01

    Hybrid

    Persy

    Prix normal
    $10.95
    Prix réduit
    $10.95
    Prix normal
    $17.95
    Prix unitaire
    par 
    /   1 GRAM
    Out of Stock
  • Cherry Boat Live Rosin Syrup Cartridge
    Cherry Boat Live Rosin Syrup Cartridge-01

    Hybrid

    Port North

    Prix normal
    $26.95
    Prix réduit
    $26.95
    Prix normal
    $34.95
    Prix unitaire
    par 
    /   0.5 GRAMS
    $69.90/gram
    Out of Stock
  • CBD Honey Sticks
    CBD Honey Sticks-01

    True North

    Prix normal
    $8.95
    Prix réduit
    $8.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    Out of Stock
  • Black Triangle Pre-Rolls
    • THC 20.4%
    • | TERPS 1.2%
    Black Triangle Pre-Rolls-01

    Indica

    Starrpac Industries

    Prix normal
    $8.95
    Prix réduit
    $8.95
    Prix normal
    $16.95
    Prix unitaire
    par 
    /   3 x 0.5 GRAMS
    $9/gram
    Out of Stock
  • The Super Unknown
    • THC 24.5%
    • | TERPS 3.5%
    The Super Unknown-01

    Indica

    Crystal Cure

    Prix normal
    $23.95
    Prix réduit
    $23.95
    Prix normal
    $39.95
    Prix unitaire
    par 
    /   3.5 GRAMS
    $6.84/gram
    Out of Stock
  • Sour Grape Soft Chews
    • THC 10 MG
    Sour Grape Soft Chews-01

    Back Forty Cannabis

    Prix normal
    $5.50
    Prix réduit
    $5.50
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   4 SOFT CHEWS
    Out of Stock
  • Red Barn Captain Kush Pre-Rolls
    Red Barn Captain Kush Pre-Rolls-01

    Indica

    North 40 Cannabis

    Prix normal
    $6.95
    Prix réduit
    $6.95
    Prix normal
    $12.95
    Prix unitaire
    par 
    As low as $4.39/gram
    Out of Stock
  • OG Hot Chocolate - THC
    • THC 10 MG
    • | CBD 1 MG
    OG Hot Chocolate - THC-01

    Emprise Canada

    Prix normal
    $6.95
    Prix réduit
    $6.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
  • Crooked Dory Kush Fruit Milled Flower
    • THC 20.0%
    Crooked Dory Kush Fruit Milled Flower-01

    Indica

    Atlantic Cultivation

    Prix normal
    $9.95
    Prix réduit
    $9.95
    Prix normal
    $18.95
    Prix unitaire
    par 
    As low as $3.20/per gram
    Out of Stock
  • Gimli Glider 510 Cartridge
    • THC 84.3%
    • | TERPS 3.8%
    Gimli Glider 510 Cartridge-01

    Hybrid

    HWY 59 Cannabis

    Prix normal
    $21.95
    Prix réduit
    $21.95
    Prix normal
    $24.95
    Prix unitaire
    par 
    As low as $39.95/gram
    Out of Stock
  • Dab Bods Limoncello Resin Infused Pre-Rolls
    • THC 45.2%
    • | TERPS 10.0%
    Dab Bods Limoncello Resin Infused Pre-Rolls-01

    Hybrid

    Stigma Grow

    Prix normal
    $29.95
    Prix réduit
    $29.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   3 x 0.5 GRAMS
    $19.97/gram
    Out of Stock
  • Balanced Mango Haze 510 Cartridge
    • THC 40.0%
    • | CBD 39.5%
    • | CBC 3.2%
    • | CBG 1.9%
    Balanced Mango Haze 510 Cartridge-01

    Sativa

    Foray Cannabis

    Prix normal
    $39.95
    Prix réduit
    $39.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   1 GRAM
    Out of Stock
  • Banana Cake Pre-Rolls
    • THC 23.9%
    • | TERPS 1.5%
    Banana Cake Pre-Rolls-01

    Indica

    Crystal Cure

    Prix normal
    $8.95
    Prix réduit
    $8.95
    Prix normal
    $17.95
    Prix unitaire
    par 
    /   3 x 0.5 GRAMS
    $7/gram
    Out of Stock
  • Spiked Mai Tai
    Spiked Mai Tai-01

    Indica

    Carmel Cannabis

    Prix normal
    $58.95
    Prix réduit
    $58.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   7 GRAMS
    Out of Stock
  • Jack Herer
    Jack Herer-01

    Sativa

    Buzz Cannabis

    Prix normal
    $119.95
    Prix réduit
    $119.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   28 GRAMS
    Out of Stock
  • Cheeky Cherry NSFW Liquid Diamond Disposable Vape
    Cheeky Cherry NSFW Liquid Diamond Disposable Vape-01

    Sativa

    Adults Only

    Prix normal
    $22.95
    Prix réduit
    $22.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   1 GRAM
  • Bumpin' Blue Raspberry NSFW Liquid Diamond Cartridge
    Bumpin' Blue Raspberry NSFW Liquid Diamond Cartridge-01

    Sativa

    Adults Only

    Prix normal
    $22.95
    Prix réduit
    $22.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   1 GRAM
  • Mint Chocolate Chip
    Mint Chocolate Chip-01

    Hybrid

    Sweetgrass

    Prix normal
    $102.95
    Prix réduit
    $102.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   14 GRAMS
    Out of Stock