Panier
0 article

0g

Best Sellers

Looking for some inspiration? Want to try something new? Top Sellers, Features products from our most popular vendors and brands, this page has everything you need to find from the best legal online dispensary in Canada. Whether it's a vape cartridge or a pre-roll, you're sure to find something special here.
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
["Badge Hand Trimmed","Badge Hang Dried"]-honghhi
-honghhi
-honghhi
["Badge Hand Trimmed","Badge Hang Dried"]-honghhi
["Badge THC-Free"]-honghhi
-honghhi
["Badge Cold Cured","Badge Hand Trimmed","Badge Hang Dried"]-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
["Badge Hand Trimmed","Badge Hang Dried","Badge Cold Cured"]-honghhi
["Badge Hand Trimmed","Badge Hang Dried"]-honghhi
-honghhi
-honghhi
  • Dab Bods Widows Blood Disti Joints
    Dab Bods Widows Blood Disti Joints-01

    Hybrid

    Stigma Grow

    Prix normal
    $22.95
    Prix réduit
    $22.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   3 x 0.5 GRAMS
    Out of Stock
  • Triple Chocolate 10:10 Cookie
    Triple Chocolate 10:10 Cookie-01

    Emprise Canada

    Prix normal
    $4.95
    Prix réduit
    $4.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   1 COOKIE
    Out of Stock
  • Muscle & Joint Nano CBD Spray
    Muscle & Joint Nano CBD Spray-01

    Emprise Canada

    Prix normal
    $26.95
    Prix réduit
    $26.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   30 GRAMS
    Out of Stock
  • Dab Bods Mystery Live Resin Vape
    Dab Bods Mystery Live Resin Vape-01

    Hybrid

    Stigma Grow

    Prix normal
    $33.95
    Prix réduit
    $33.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   1 GRAM
    Out of Stock
  • Tranquil Elephantizer Pre-Rolls
    Tranquil Elephantizer Pre-Rolls-01

    Indica

    Herbal Dispatch Craft

    Prix normal
    $9.95
    Prix réduit
    $9.95
    Prix normal
    $13.95
    Prix unitaire
    par 
    /   3 x 0.5 GRAMS
    $9.30/gram
    Out of Stock
  • Dab Bods Citrus Special Variety Resin Infused Pre-Rolls
    Dab Bods Citrus Special Variety Resin Infused Pre-Rolls-01

    Hybrid

    Stigma Grow

    Prix normal
    $29.95
    Prix réduit
    $29.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   3 x 0.5 GRAMS
    $19.97/gram
    Out of Stock
  • Organic Marrakech Gold Hash 30%
    Organic Marrakech Gold Hash 30%-01

    Sativa

    Highly Dutch Organic

    Prix normal
    $39.95
    Prix réduit
    $39.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   2 GRAMS
    $19.98/gram
    Out of Stock
  • Grapefruit Pre-Rolls
    Grapefruit Pre-Rolls-01

    Sativa

    Herbal Dispatch Craft

    Prix normal
    $9.95
    Prix réduit
    $9.95
    Prix normal
    $13.95
    Prix unitaire
    par 
    /   3 x 0.5 GRAMS
    $9.30/gram
    Out of Stock
  • Assuage 1:3 Suppositories
    Assuage 1:3 Suppositories-01

    Cicatrix Labs

    Prix normal
    $44.95
    Prix réduit
    $44.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   8 PACK
  • Dab Bods Melonberry FSE Shatter Vape Cartridge
    Dab Bods Melonberry FSE Shatter Vape Cartridge-01

    Hybrid

    Stigma Grow

    Prix normal
    $33.95
    Prix réduit
    $33.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   1 GRAM
    Out of Stock
  • Cherry Juice
    Cherry Juice-01

    Hybrid

    Itopian

    Prix normal
    $14.95
    Prix réduit
    $14.95
    Prix normal
    $29.95
    Prix unitaire
    par 
    /   3.5 GRAMS
    $5.70/gram
    Out of Stock
  • Hybrid Shatter
    • THC 75.0%
    • | CBD 0.2%
    • | TERPS 1.3%
    Hybrid Shatter-01

    Hybrid

    Phant Extracts

    Prix normal
    $28.95
    Prix réduit
    $28.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   1 GRAM
    Out of Stock
  • Black Forest THC Organic Dark Chocolate
    • THC 10 MG
    Black Forest THC Organic Dark Chocolate-01

    The Hazy Camper

    Prix normal
    $2.95
    Prix réduit
    $2.95
    Prix normal
    $4.95
    Prix unitaire
    par 
    /   1 CHOCOLATE
    Out of Stock
  • Tutti Fruity Boobies & Booties Gummies
    • THC 10 MG
    Tutti Fruity Boobies & Booties Gummies-01

    Censored Edibles

    Prix normal
    $5.95
    Prix réduit
    $5.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   4 SOFT CHEWS
    Out of Stock
  • Hash Rosin Chocolates
    • THC 10 MG
    Hash Rosin Chocolates-01

    Indica

    A-Ha!

    Prix normal
    $5.95
    Prix réduit
    $5.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   2 CHOCOLATES
    Out of Stock
  • Salted Caramel Hot Chocolate - CBD
    • THC 1 MG
    • | CBD 20 MG
    Salted Caramel Hot Chocolate - CBD-01

    Emprise Canada

    Prix normal
    $6.95
    Prix réduit
    $6.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
  • Ladies Night Pre-Rolls
    Ladies Night Pre-Rolls-01

    Indica

    North 40 Cannabis

    Prix normal
    $4.95
    Prix réduit
    $4.95
    Prix normal
    $10.95
    Prix unitaire
    par 
    As low as $6.95/gram
    Out of Stock
  • Platinum OG Kush
    Platinum OG Kush-01

    Indica

    Grow & Blaze Cannabis

    Prix normal
    $82.95
    Prix réduit
    $82.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   14 GRAMS
  • Bandwagon Short Stacks 10g Flower
    Bandwagon Short Stacks 10g Flower-01

    Indica

    Homestead

    Prix normal
    $47.95
    Prix réduit
    $47.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    Out of Stock
  • Fadeaway Pure Live Resin AIO Vape Pen
    Fadeaway Pure Live Resin AIO Vape Pen-01

    Indica

    Viola

    Prix normal
    $49.95
    Prix réduit
    $49.95
    Prix normal
    Prix unitaire
    par 
    /   1.2 GRAMS