Cart
0 items

0g

All Products

-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
["Badge Hand Trimmed ","Badge Hang Dried","Badge Cold Cured"]-honghhi
-honghhi
-honghhi
["Badge THC-Free"]-honghhi
-honghhi
-honghhi
["Badge Hand Trimmed","Badge Hang Dried"]-honghhi
["Badge Cold Cured","Badge Hand Trimmed","Badge Hang Dried","Badge Living Soil","Badge Organic"]-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
-honghhi
  • Hero Dispatch Rolling Papers
    Hero Dispatch Rolling Papers-01

    Hero Dispatch

    Regular price
    $2.95
    Sale price
    $2.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 PACK
  • Import (Replica Moroccan Hash)
    Import (Replica Moroccan Hash)-01

    Hybrid

    Hashtisan

    Regular price
    $49.95
    Sale price
    $49.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   3 GRAMS
  • LowKey Frost’d Flakes
    LowKey Frost’d Flakes-01

    Indica

    MTL Cannabis

    Regular price
    $45.95
    Sale price
    $45.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   7 GRAMS
    Out of Stock
  • GG4
    GG4-01

    Indica

    Buzz Cannabis

    Regular price
    $59.95
    Sale price
    $59.95
    Regular price
    Unit price
    per 
  • 2:1 CBD/THC Lemon Zest Balanced Bubble Hash
    2:1 CBD/THC Lemon Zest Balanced Bubble Hash-01

    Hybrid

    Lune Rise Farms

    Regular price
    $23.95
    Sale price
    $23.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   3 GRAMS
    Out of Stock
  • Gumi
    Gumi-01

    Indica

    Stonegrove

    Regular price
    $36.95
    Sale price
    $36.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   7 GRAMS
    Out of Stock
  • Glenn's No. 2 - Lights Out Gummies
    Glenn's No. 2 - Lights Out Gummies-01

    Glenn's Edibles

    Regular price
    $17.50
    Sale price
    $17.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   6 GUMMIES
  • Lil Vibes Infused Pre-rolls
    Lil Vibes Infused Pre-rolls-01

    Sativa

    Viola

    Regular price
    $34.95
    Sale price
    $34.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   5 x 0.5 GRAMS
    Out of Stock
  • Assuage CBD Suppositories - Extra Strength
    Assuage CBD Suppositories - Extra Strength-01

    Cicatrix Labs

    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   4 PACK
  • Refreshβ„’- CBG + CBD Mango Gummy Drop
    Refreshβ„’- CBG + CBD Mango Gummy Drop-01

    Kinloch Wellness

    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   4 GUMMIES
    Out of Stock
  • CBG + CBD Softgels
    • THC 2 MG
    • | CBD 50 MG
    • | CBG 10 MG
    CBG + CBD Softgels-01

    Emprise Canada

    Regular price
    $59.95
    Sale price
    $59.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   30 SOFTGELS
  • Citrique Pre-Rolls
    Citrique Pre-Rolls-01

    Sativa

    Herbal Dispatch Craft

    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    $13.95
    Unit price
    per 
    /   3 x 0.5 GRAMS
    $9.30/gram
    Out of Stock
  • BC Organic Peanut Butter Souffle
    • THC 22.6%
    • | TERPS 1.6%
    BC Organic Peanut Butter Souffle-01

    Indica

    Coast Mountain Cannabis

    Regular price
    $41.95
    Sale price
    $41.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   3.5 GRAMS
    $7/gram
    Out of Stock
  • Grape Punch x Key Lime Cartridge Twin Pack
    Grape Punch x Key Lime Cartridge Twin Pack-01

    Hybrid

    ness

    Regular price
    $36.95
    Sale price
    $36.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   2 x 0.4 GRAMS
    $46.19/gram
    Out of Stock
  • Dab Bods Diesel Kush Resin Infused Pre-Rolls
    • THC 40.1%
    • | TERPS 10.0%
    Dab Bods Diesel Kush Resin Infused Pre-Rolls-01

    Indica

    Stigma Grow

    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   3 x 0.5 GRAMS
    $19.97/gram
    Out of Stock
  • Dab Bods Fuji Apple Moon Rocks
    Dab Bods Fuji Apple Moon Rocks-01

    Hybrid

    Stigma Grow

    Regular price
    $37.95
    Sale price
    $37.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   2 GRAMS
    Out of Stock
  • Forbidden Fruit Full Spectrum Soft Chews
    • THC 10 MG
    Forbidden Fruit Full Spectrum Soft Chews-01

    ABX

    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   2 GUMMIES
    Out of Stock
  • Old Port Hash
    Old Port Hash-01

    Hybrid

    514 Cannabis

    Regular price
    $34.95
    Sale price
    $34.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1.5 GRAMS
    Out of Stock
  • Bucketz Diamonds-Infused blunt
    Bucketz Diamonds-Infused blunt-01

    Sativa

    Viola

    Regular price
    $26.95
    Sale price
    $26.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1.25 GRAMS
    Out of Stock
  • Dab Bods Blackberry Gelato Live Resin Dab Syringe
    Dab Bods Blackberry Gelato Live Resin Dab Syringe-01

    Indica

    Stigma Grow

    Regular price
    $32.95
    Sale price
    $32.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    /   1 GRAM
    Out of Stock