Member Specials
Don't miss out on top-quality cannabis products at a fraction of the price. From dried flower and concentrates to edibles and accessories, we've got something for everyone. But hurry, these deals won't last long.
-
Death Bubba
- Regular price
- $27.95
- Sale price
- $27.95
- Regular price
-
$34.95 - Unit price
- per
$7.99/gram -
Dosi Melon
- Regular price
- $27.95
- Sale price
- $27.95
- Regular price
-
$34.95 - Unit price
- per
$7.99/gram -
Dosi Melon Infused Pre-Rolls
- Regular price
- $29.95
- Sale price
- $29.95
- Regular price
-
$34.95 - Unit price
- per
$11.98/gram -
Dosi Melon Pre-Rolls
- Regular price
- $7.95
- Sale price
- $7.95
- Regular price
-
$9.95 - Unit price
- per
$7.95/gram -
El Gordo Pre-Rolls
- Regular price
- $11.95
- Sale price
- $11.95
- Regular price
-
$13.95 - Unit price
- per
$7.97/gram -
EndoNight Balanced THC/CBD Softgels
- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
$49.95 - Unit price
- per
-
EndoSupport Balanced THC/CBD Softgels
- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
$49.95 - Unit price
- per
-
EndoWell Balanced THC/CBD Softgels
- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
$49.95 - Unit price
- per
-
Farm Gas THCa Diamond Infused Blunt
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
$21.95 - Unit price
- per
-
Frequent Flyer Pre-Rolls
- Regular price
- $11.95
- Sale price
- $11.95
- Regular price
-
$13.95 - Unit price
- per
$7.97/gram -
Galaxy Cake
- Regular price
- $39.95
- Sale price
- $39.95
- Regular price
-
$42.95 - Unit price
- per
$11.41/gram -
It Takes Two to Mango Hash Rosin Gummies
- Regular price
- $8.95
- Sale price
- $8.95
- Regular price
-
$9.95 - Unit price
- per
-
Jet Fuel
- Regular price
- $29.95
- Sale price
- $29.95
- Regular price
-
$34.95 - Unit price
- per
$8.56/gram -
Lee Anne WoMac
- Regular price
- $59.95
- Sale price
- $59.95
- Regular price
-
$69.95 - Unit price
- per
$8.56/gram -
London Pound Mints
- Regular price
- $29.95
- Sale price
- $29.95
- Regular price
-
$34.95 - Unit price
- per
$8.56/gram -
Mango Cake Pre-Rolls
- Regular price
- $9.95
- Sale price
- $9.95
- Regular price
-
$11.95 - Unit price
- per
-
OGK Pie
- Regular price
- $29.95
- Sale price
- $29.95
- Regular price
-
$34.95 - Unit price
- per
$8.56/gram -
-
Peanut Butter MAC
- Regular price
- $54.95
- Sale price
- $54.95
- Regular price
-
$62.95 - Unit price
- per
$7.85/gram -
Platinum Cherry
- Regular price
- $39.95
- Sale price
- $39.95
- Regular price
-
$42.95 - Unit price
- per
$11.41/gram
- Page 1 of 2
- Next page
- Choosing a selection results in a full page refresh.
- Press the space key then arrow keys to make a selection.