About Daily Peach Passion CBC:CBG:CBD Gummies
Start your day with a burst of flavour with our Daily Peach Passion Gummies. Each gummy is expertly crafted with a harmonious blend of 5mg CBC, 5mg CBG, 20mg CBD, and green tea that delivers a refreshing peach passionfruit flavor that elevates your daily routine.
Our Daily gummies are made without animal products, gluten, with no added sugar and are ideal for those who prefer a delicious and convenient format for their daily wellness regimen. Make every day count with the power of nature's finest ingredients by your side.
Ingredients: Fructooligosaccharides, Water, Erythritol, Natural flavour, Pectin, Citric acid, Sodium citrate, Real fruit puree, Natural colour (Vegetable juice, Turmeric), Cannabis extract, Hemp seed oil, Sunflower lecithin, Terpenes
Contains: 30 gummies
Certificate of Analysis (COA)
DownloadReviews and Q&A
About PROOFLY
PROOFLY stands as the leading topical brand in the market, providing unparalleled value and superior-quality cannabis-based topicals across three categories: Muscle, Cosmetics, and Intimates. Comprising a dedicated and growing team of science-focused professionals, PROOFLY specializes exclusively in crafting small-batch, high-quality topicals to ensure an exceptional cannabis experience.

Recommended For You

- Regular price
- $93.95
- Sale price
- $93.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $54.95
- Sale price
- $54.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $38.95
- Sale price
- $38.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $39.95
- Sale price
- $39.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $52.95
- Sale price
- $52.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $22.95
- Sale price
- $22.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $56.95
- Sale price
- $56.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $38.95
- Sale price
- $38.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $36.95
- Sale price
- $36.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $46.95
- Sale price
- $46.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $22.95
- Sale price
- $22.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $52.95
- Sale price
- $52.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $49.95
- Sale price
- $49.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $41.95
- Sale price
- $41.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $62.95
- Sale price
- $62.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $31.95
- Sale price
- $31.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $36.95
- Sale price
- $36.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $41.95
- Sale price
- $41.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $39.95
- Sale price
- $39.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $47.95
- Sale price
- $47.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $52.95
- Sale price
- $52.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $52.95
- Sale price
- $52.95
- Regular price
-
- Unit price
- per

- Regular price
- $46.95
- Sale price
- $46.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Choosing a selection results in a full page refresh.
- Press the space key then arrow keys to make a selection.